יום חמישי, 17 במאי 2018

אבני חן לפי מזלות


מהן אבני חן?

על פני כדור הארץ קיימים מינרלים רבים ומגוונים. כל אזור בעולם מתאפיין בתצורות גיאולוגיות ייחודיות ובסוגי סלע שונים העשויים מיסודות מתכתיים ואחרים. חלק מהמינרלים הנוצרים מתחת לאדמה, בתנאים של לחץ וטמפרטורה גבוהים במיוחד, יוצרים עם הזמן גבישים בעלי צבעים וצורות מיוחדות. כאשר גילו בני אדם את הצבעים המיוחדים ואת תכונותיהם המעניינות של גבישים אלו, החלו לעשות בהם שימוש כאובייקטים לתכשיטים ולקישוט. הגבישים השונים מכונים בשם הכולל "אבני חן" ואלו מחולקות לקטגוריו רבות על סמך המינרלים מהם הן עשויות, משקלן, נדירותן, צבען ועוד. ככלל, ניתן לחלק את אבני החן לאבנים יקרות כדוגמת יהלומים, אבני אודם וספיר ולאבנים סמי-יקרות כדוגמת אגאט, אמטיסט ועוד.

שימוש באבני חן

תכשיטים

מרביתן של אבני החן מוצאות את דרכן לשוק התכשיטים בו הן משולבות במתכות יקרות כדוגמת זהב, כסף ופלטינה בכדי ליצור מהן תכשיטים ייחודיים. יהלומים הם אבן החן החשובה ביותר והנפוצה ביותר בעולם התכשיטים, לאחר מכן ניתן למצוא אבנים יקרות כדוגמת אבני אודם וספיר, אקווהמרין, טופז ועוד. לבסוף, אבנים סמי יקרות משמשות אף הן עבור תכשיטים בטווח המחירים הבינוני. שימוש באבני חן לתכשיטים מתקיים מזה אלפי שנים אך יכולות העיבוד המודרניות מאפשרות לתכשיטנים להוציא את המיטב מכל אבן.

קריסטלים

גם כאובייקט אסתטי אותו ניתן להניח על מדף בבית וגם כחפץ המביא עמו מזל ואנרגיות חיוביות, קריסטלים בכל גודל נפוצים בבתים רבים. כדי לדעת באיזה קריסטל מומלץ לבחור, ניתן להיוועץ בטבלאות אשר מחברות בין אבנים שונות לבין מזלות שונים, על פי גלגל המזלות, הלוא הוא הזודיאק.

אבני חן על פי מזלות

מכונות גם "אבני לידה", אבנים אלו מתאימות לסימן המזל של כל אדם מבחינה אנרגטית ועל כן מומלץ לבחור באבן המתאימה. אם אינכם יודעים באיזו אבן לבחור, כל שאתם צריכים לעשות הוא להיוועץ בטבלאות אותן ניתן למצוא ברחבי האינטרנט ובנוסף, ניתו לשאול את איש המכירות בחנות ולקבל הכוונה בנוגע לסוג האבן המתאים. אם אינכם מצליחים להחליט, תוכלו לנסות מספר סוגים בכדי להרגיש איזה מהם מתאים לכם יותר.

היכן ניתן למצוא אבני חן לפי מזלות?

חברות רבות מציעות אבני חן המסווגות על פי מזלות, ניתן לרכוש אותן דרך אתרי אינטרנט שונים או לחלופין, לבקר באזורים כדוגמת דרום תל אביב בהם קיים ריכוז גדול של חנויות מתמחות. אם מצאתם אבן שאתם אוהבים, תוכלו במקרים רבים לשלב אותה בתכשיט קיים או אף ליצור עבורה תכשיט ייעודי בהזמנה אישית. אם אתם מעוניינים לשאת את אבן המזל שלכם עמכם, כדאי לחשוב על אפשרות זו. תכשיט המשולב אבן חן המתאימה למזל שלכם הינו פריט אסתטי ובנוסף פריט המשרה אנרגיות חיוביות ומזל טוב. האבן המתאימה לכם מחכה שתבחרו בה, חפשו אותה כבר עכשיו.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה